Hlasujte pro Omhe nebo Robert Pattison prostě podle toho co tam bude
prosím a ještě hlasněte tu
a ještě tady Robert Pattison tady xD
a ještě hlásek tady robert pattison 2. kolo :)
Tady prosíím akutní :) tady prosím 3 . kolo :)
Prosííím hlásek pro Omhe tadýýý
Tady SONP - black eyed peas - boom boom tadýýý
Tady prosím omhetadýýý
Finále prosím DŮLEŽITÉ tady
Jsme zpět
Chcete ohodnotit blog? Tak pojď sem - Pozastaveno !!!!
Spřátelujeme jen s blogy o Twilight(někdy možná vyjímky). Chcete se spřátelit? napište sem
Chcete udělat dess? napište mi sem
3. kolo SONB tak pojďte sem


Lidičky moc se omluvám ale blog je tak na polo pozastaven na neurčito ptž je venku hezky a já jsem venku prostě nehodám to prostdět u kompu no když ted už se nemusím učit a jsem přijatá na školu tak je to v klidu :) takže lidi moc se omlouvám a jak bude hnusně sem tady:)
papa mám vás moc ráda
________________________________

Únor 2009

Diplomek pro nás

26. února 2009 v 20:34 | ome |  Diplomky
diplomek Od našich holek moc díky

AJ- twins

26. února 2009 v 20:32 | ome |  Diplomky
Pro naše dobré kamarádky ( je to Peter Ebdon a je to ,,Krásné")
Máme vás rádi holky

Gwen Stefani

24. února 2009 v 21:38 | ome |  Gwen Stefani
Gwen Stefani zpěvačka, dříve byla členkou kapely No doubt. Dnes je na sólové dráze.
Je také už meminkou. Zahrála si také v několika filmech např. Zoolander nebo Letec.
Vydala také řadu vůní. Několik CD např. The Sweet Escape.
Tady máte něco z jejího života:
Zpěvačka No Doubt Gwen Stefani se vydala na sólovou dráhu. Pilotním singlem "What You Waiting For", který se stal hitem rádií. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry, či Dr Dre a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.

Gwen Stefani se roku 2001 zasnoubila se zpěvákem rockové skupiny Bush - Gavinem Rossdalem, za kterého se 14 září 2002 provdala. Dne 26.5.2006 porodila syna se jménem Kingston James McGregor Rossdale.

Rozbřesk-egmont

24. února 2009 v 21:08 | ome |  Ukázky z knih
Jsem se takhle šla kouknout zda-li třeba nezměnili termín vydání a ono ni akorát na co jsem narazila byl jiný obal Rozbřesku. Je tam taky holka, ale je mnohem větší a nemá tam celý obličej , ale jinak ta knížka je stejně žlutá a je tam taky ten strom.

Rozbřesk: O čem je?

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

Dále soutěžte v naší soutěži

24. února 2009 v 18:36 | ome |  Bleskovky
Dále můžete soutěžit v naší soutěži, stále máte volná 4 místa, protože 2 z těch, kteří odpověděli mají odpověď špatně a ještě nebudem vydávat DIPLOM, aby ste to od nich neopsaly.
Takže odpovídejte.

Vanessa v New moon

24. února 2009 v 18:14 | omh |  Twilight
Tak teď se podržte. Sem slyšela, že prej Vanessa Hudgens (hrála Gabrielu v Muzikálu ze střední) bude možná hrát Leah Clearwater v druhém dílu Stmívání, v Novém měsíci. Prej to řekla Ashley Greene (hraje Alici Cullen ve Stmívání) na odevzdávaní filmových cen Zlatý Glóbus. Leah chodí se Samem Uleyem, kterého hraje Solomon Trimble a jestli ste viděli jak vypadá (takovej zjev), no tak to Vanesse fakt nezávidim :D

Brushe

24. února 2009 v 17:37 | omh |  Hledáme pomoc
Ahoj lidi! Tohle teda moc o Stmívání není, ale hledáme s kámoškou co spolu máme tenhle blog nějaký brushe do Photofiltru. Já sem teda něco našla ale nebylo to nic moc tak bysme vás moc chtěli poprosit, jestli někdo znáte nějakou stránku s pěknejma brushema tam nám to promím napište do komentářů. Díky moc!

Vyrobte si svůj obrázek

23. února 2009 v 15:23 | omhe |  Edward Cullen

Jednou sme takhle spolu já ome a omh seděli u compu a přemíšleli co sem dát. A kde se vzl tu se vzal nápad na to, že by ste si mohli složit svůj obrázek. Je to velice jednoduché stačí . Když nám do komentářů napíšete jaké čísla obrázků chcete použít na váš obrázek my je pak vystřihnem a uděláme z toho jeden velký obrázek jak budete chtít, ale jestli budete chtít můžete nám napsat jaké barvy by mělo být pozadí. A pak si to můžete dát kam chcete,:D budeme se snažit, aby se vám to líbilo.

OME a OMH


Číslo 1


Číslo 2


Číslo 3

Číslo 4
Číslo 5
Číslo 6
Číslo 8
Číslo 9
Číslo 10
Číslo 11

Číslo 12
Číslo 13

Chcete se spřátelit?A stát se našemi SB?

22. února 2009 v 22:11 | ome |  Chcete se spřátelit?
Jestli se chcete spřátelit stačí jen napsat přezdívku, věk. Hlavně nezapomeňte na web:d

Adoptováni

22. února 2009 v 22:05 | ome |  Adoptujte fotečku
Začínájí se nám adoptovat fotečky a tady máte seznam těch, kteří jsou adoptovaní
Číslo 4
Emmett
Patří: Lady Delete

Číslo 8
Jasper
Patří: Twilight.girl

Číslo 3
Jacob a jeho parta
Patří:Kačíííkovi

Číslo 9
Mike
Patří: Edwar-love-twilight

Soutěž- Twilight

22. února 2009 v 21:14 | ome |  Bleskovky
Sem si říkala, že ty bleskovky sou strašně moc jednoduchý tak teď dáme něco těžšího.
1) Je to opravdu jen pro milovníky Stmívání a jeho pokračování.
2) Bereme jen prvních 6
3) Diplom dáváme jen těm co to napíšou správně :P

Začínáme

Koupí si Bella v knížce knihu v knihkupectví?
Kdy mu řekne, že ví co je? ( v knížce ne ve filmu)
Proč Rosalie nemá ráda Bellu?
Kdo udělal Jaspra upírem?
Jaký upír umí vyvolávat iluzi bolesti?
Co si Bella koupí a pak na tom bude jezdit?
Proč se Jacob ostříhal?
Zamilovala se Bella do Jacoba?
Jak se rozhodla pro Edwarda nebo Jacoba?


Držím vám palečky:D

Sraz milovníků Twilight

22. února 2009 v 20:47 | ome |  Twilight
Věděli jste, že bude sraz všech co jsou jako já ,,úchylní" na Stmívání.
Místo: Hlavní město Praha, Václavské náměstí přímo pod jezdcem na koni
Den: 11.4.2009
Čas: cca 11:00
Program: Na programu je dokonalé "vyplenění" knihkupectví LUXOR. Návštěva McDonaldu. Twilight "pochod" při kterém se bude zuřivě mávat knížkami (pokud se s ní chcete tahat :)) a tento pochod můžeme také spojit a anketou lidí, jestli znají Twilight sérii. Pokud i po těchto věcech budete chtít nadála zůstat ve společnosti Twilighterů - nebojte, program tímto nekončí!
Co s sebou? Jedinou hlavní věcí je přece dobrá nálada! A pokud budete chtít můžete zabalit i nějakou tu knihu :)

Pokud si nechcete tuto událost nechat ujít a popřípadně se o ní dozvědět i něco víc, přijďte mezi Nás na TUTO DISKUZI a my vás rádi uvítáme!
Pokud můžeš, kopíruj tento text na svůj blog :) Ať nás není málo!

Prokletí domu slunečnic

22. února 2009 v 20:31 | ome |  Postavy
Kristen Stewart si zahrála v hororu Prokletí domu slunečnic postavu jménem Jess.
Tady máte o čem ten film je:)


Na farmě Solomonových není nic takové, jak se zdá. Co udeří v noci, objeví se i ve dne. Opuštěné místo je přímo rájem pro teror. Proroci zkázy jsou však bohužel podceňováni.

Režiséři Danny a Oxide Pangovi obrátili v Messengers, jejich prvním americkém celovečerním filmu, duchařský žánr vzhůru nohama. Byla to právě jejich celoživotní záliba v paranormálních jevech, která ovlivnila převedení příběhu na plátno. Mark Wheaton, který napsal scénář, a Todd Farmer, který napsal původní příběh, pak ještě více rozvinuli faktor strachu. "Jednou z nejzajímavějších věcí na práci s Pangovými je získání neamerického pohledu na velmi tradiční americkou scénu - rozlehlé pláně, rodinná farma, malá venkovská komunita," říká Wheaton.

Režiséři Danny a Oxide Pangovi byli nadšeni z práce v Hollywoodu, zvláště pak ze spolupráce s producentem Samem Raimim. Jejich jedinečný styl z nich činí perfektní režiséry, kteří přenesou svou vizi na plátno. Oni pevně věřili, že dokáží vystupňovat onen teror, a když se setkali s Raimim, "řekli jsme mu, že chceme do filmu vložit větší prvky strachu, ale zároveň ho udělat logickým," říká Danny. "Náš styl je vždy o tichu, protože zjišťujeme, že skutečně děsivé prvky vždy vychází z ticha," dodává Oxide. "Nemyslíme si, že je děsivé, když je všude moc hluku. Pro nás je děsivé to, když jste sám a pokoj je naprosto tichý. Pro efekt jsme nepotřebovali déšť, ani výpadek elektřiny. Nechtěli jsme vidět všechny tyto efekty, které vídáte v hororových filmech. Nechtěli jsme, aby se to odehrávalo v noci."
Penelope Ann Miller, Dylan McDermott, Kristen Stewart, Prokletí domu slunečnic
Tento přístup byl pro producenta Williama Sheraka velmi lákavým. "Když se řekne horor, automaticky se vám vybaví noční hodina. Oni však činí děsivou i denní hodinu. V noci, když zhasnete, vystupuje strach na povrch. Ale ve dne je světlo, takže o něčem takovém nemůže být řeč. Když probudíte lidské děsy ve dne… můžete obrátit hororový žánr naruby."

Zajímavá byla na place také kulturní rozličnost tvůrců a herců. Penelope Ann Millerová, představitelka Denise Solomonové, říká: "My jsme národ, který rád komunikuje, někdy až příliš, a myslím, že oni jsou zvyklí na přísloví 'méně je více'. Pamatuji si na scénu, kdy měl Dylan zahrát určitou linii a zeptal se, jestli by se mohl vrátit na začátek a dostat se více do nálady oné scény. Oxide byla ale z toho zmatený a povídá: "Proč to potřebuješ? Já to nepotřebuji." Při hraní jsme zvyklí být spontánní a řídit se instinktem, být volní a oni jsou velmi precizní v tom, kde má být vaše hlava a jak má vypadat, jako fotka, ne příliš mnoho pohybů hlavou nebo očima. Protože oni jsou zároveň střihači, stříhají již během natáčení, a přesně vědí, kde jaký záběr skončí. A skutečně neradi plýtvají časem na záběry, které potřebují pouze jednu linku."

Pronásledovaná mysl…
Psychoterapie a mystický způsob vyprávění příběhu mají společnou metaforu - využití strašidelného domu k zobrazení pronásledované mysli. Některé pokoje jsou příliš bolestivé, abyste do nich vstoupili, někteří vnitřní démoni pohřbeni příliš hluboko v podvědomí, abyste je prozkoumali. A často dráždivé, nevyřešené problémy, které stále rachotí kolem v chodbách nevědomí, jsou ty, které si mysl snaží rozumově vysvětlit. To je důvod, proč jsou horory odehrávající se v prokletých domech tak působivé - očekáváte strach.

Toto přesně zažívá Jess, kdy se její duševní trápení odráží ve vnějším světě. "Toto je duchařský příběh o rodině, která se přestěhuje do domu, který je prokletý, a ta dívka je jediným člověkem, který je těmito nadpřirozenými bytostmi ovlivněn, a nikdo jí nevěří," říká herečka Kristen Stewartová, která hraje Jess. "Je to bláznivé, protože tyto věci útočí na moji postavu a nikdo jiný je nevidí."

Nikdo, kromě jejího 3letého bratra Bena, který, jak zjistí, je viděl vždy, ale ještě nemluví, aby to někomu řekl. "Jess se to snaží vyřešit a myslí si asi, že je blázen, možná nic z toho se neděje a je toho na ní moc a tak se to také projevuje," vysvětluje Kristen. "Ale ukáže se, že to není jen výplod její fantazie. Když se uprostřed noci něco stane, těžko se to vysvětluje, nemá podporu rodiny, aby je probudila a řekla 'hele, něco se děje.' Problém je, že její rodina by tam pro ni byla ráda, ale právě prochází osudovou fází svého vztahu a důvěra se vytratila."

Pro Jessinu matku, Denise, tvoří ztráta důvěry ve svou dceru napětí, ve kterém se právě nachází její vztah s manželem Royem. "Nemohu se spolehnout na svou dceru," říká Millerová. "V Chicagu se Jess dostala do několika průšvihů a moje postava jí to nemůže odpustit. Podle ní je její dcera přehnaně teatrální a chce se vrátit zpět do Chicaga, a podle mne i Denise částečně cítí, že jako rodič zklamala."

Rozjasněné hlavy slunečnic…
"Zářivé a velmi uklidňující - slunečnice se houpou v pomalém tempu a nedbají nebezpečí v podobě havranů nebo minulé spoušti, která se doslova zračí v půdě, ze které vyrůstají… je to hrůzostrašné… děsivý rozpor mezi scénou a akcí filmu," říká Kristen Stewartová.

Tento rozpor čítal 65 000 stvolů v plném květu na poli o rozloze 4 akrů na fiktivní farmě Solomonových založené blízko Reginy, v Saskatchewanu, v Kanadě.

"Slunečnice byly skutečně prvním úkolem, na který jsme museli myslet, protože ve filmu tvoří ohromný prvek," říká vedoucí výpravy Alicia Keywanová. "Tak velký, že jsme museli mít připravené min. 3 plány, protože jsme je mohli natočit pouze v den, který jsme chtěli, a získat vzhled, kterého jsme se snažili dosáhnout. Museli jsme najít pole, osázet ho a to vyžadovalo hodně hledání, zkoumán půdy, zjišťování, jestli to vůbec bude fungovat, nalezení různých druhů slunečnic, zjišťování, do jaké výšky mohou vyrůst v jaké roční době... A samozřejmě kdybychom neuspěli, objednali bychom na poslední chvíli 5 000 umělých slunečnic z Číny a zasázeli je, což se běžně u filmu dělá!" směje se. "To byla naše poslední varianta. Nikdy by se totiž nemohly srovnávat se skutečnými slunečnicemi. To poznáte."

Keywanová pokračuje: "Najednou však rozkvetly přesně v den, kdy jsme točili zde v Regině. Pár dní před tím jich kvetlo jen pár. Ale v den, kdy jsme dorazili na natáčení, 60 % z nich ukázalo ty nádherné žluté hlavy vzhlížející k slunci. Ony se za sluncem otáčí. Byl to skutečně úchvatný moment vidět je všechny rozkvétat."

Slunečnice nebyly pouze barevnou, fantastickou oporou. Ony jsou také druhou šancí pro Solomonovi. Roy nejen opustil v Chicagu své zaměstnání. On se plně spoléhá na farmu a své slunečnicové pole. Ale jeho sny se rozplynou, když se úroda nezdaří, nemůže zaplatit měsíční splátku na farmu, jeho dcera je vyděšená, jeho žena již nechce déle žít v tomto domě a bankovní manager ho pomalu tlačí k prodeji domu.

"V růstu slunečnic je cosi podmanivého, co vám dává tento pocit být šťastný a cítit se v bezpečí…" říká William B. Davis, představitel bankovního managera. "Ale nejsou to slunečnice, které se vzpírají, jsou to havrani, kteří zaujmou. Nechovají se totiž jako obvykle. Svým způsobem to jsou lidé, hrozivé přízraky. Tím, jak chrání dům proti vetřelcům, působí jako supi, čekající na něco, co bude trpět a zemře, aby se mohli nasytit."


Adoptace fotečky = )

22. února 2009 v 12:40 | ome |  Adoptujte fotečku
Všude máte CHCETE ADOPTOVAT PIXELKU ale to má každý kromě jednoho originálního člověka Stmívka , ale protože se mi ten nápad líbil ale nechci se zas tak opičit dám sem různé osobnosti, ale nebudou chybět ani CULLENOVI =)
Stačí jen napsat do komenrářů číslo fotky a jméno
Číslo 1
James
Číslo 2
Jacob

Číslo 3-Adoptováno
Jacob a jeho parta


Číslo 4-adoptován
Emmett


Číslo 5
Laurent, James, Victoria


Číslo 6
Edward a Bella

Číslo 7
Stephanie Meyerová


Číslo 8- adoptováno
Jasper

Číslo 9
Mike-adoptováno

Číslo 10
Pink

Číslo 11
Avril

Číslo 12
Madonna

Číslo 13
Katy PerryTipovací soutěž - KONEC

21. února 2009 v 16:11 | omh |  Anketky
Takže dneska končí naše tipovací soutěž. Nejčastěji ste hlasovali pro Edwarda takže všichni kdo si tipli že vyhraje dostane diplom. Na druhém místě skončil Jasper a na třetím Jacob. Všem moc děkujem, že ste hlasovali! : )

Od Katy

21. února 2009 v 12:14 | omh |  Diplomky


ikonky :d

20. února 2009 v 21:32 | ome

www.edwardcullen-omhe.blog.cz

Photofiltre

20. února 2009 v 20:41 | omhe
prosím vás víte někdo jak si vystřihnout obrázek a pak ho dát do jiného okna mě se vždycky zkopíruje celý brázek. Prosím sme zoufalé:D